15 európskych krajín s minimálnou mzdou nad 1500 eur (podrobný prehľad) >>

3 kroky ku kariére - kniha

Kniha 3 kroky ku kariére nepatrí medzi klasické príručky, pre získanie zamestnania, v ktorých nájdete návody a tipy ako napísať životopis a motivačný list, či pripraviť sa na pracovný pohovor. Na rozdiel od nich sa snaží ísť hlbšie.

Kniha tri kroky ku kariéreJej cieľom je, nie len to, aby ste si našli atraktívnu a dobre platenú prácu, ale predovšetkým to, aby to bola práca, ktorá vás bude napĺňať. Aby ste nepracovali len preto, aby ste zarobili peniaze, ale preto že vás to baví. Aby ste sa nemuseli v pondelok ráno tešiť na nasledujúci víkend, ale aby ste si každý pracovný deň mohli vychutnávať a tešiť sa z neho.

Budúcnosť patrí odborníkom. Ak vás vaša práca baví, môžete sa vo svojom odbore stať špičkou bez toho aby vás to stálo veľa námahy.

Viac o knihe

Publikácia vznikla spoluprácou troch autorov pôsobiacich v oblasti kariérneho poradenstva: Martiny Kazičkovej, Jozefa Ďuriana a Petra Kazičku a má 235 strán.

Ponúka nový pohľad na kariéru, ktorý vychádza zo zmien, ktoré sa dejú nie len v organizačných štruktúrach firiem a podnikov, ale aj na samotnom trhu práce.

Rozdelená je na tri kapitoly:

  1. Sebareflexia
  2. Sebaorientácia
  3. Self-marketing

Zjednodušene sa dá povedať, že prvé dve sú základom pre to, aby vaše nasledujúce zamestnanie bolo pre vás to pravé. Aby zohľadňovalo vaše prednosti, hodnoty a záujmy a ciele. Tretia kapitola ponúka spôsob, ako takéto zamestnanie získať. Nespolieha sa pri tom na tradičné spôsoby hľadania práce, ktoré sú často neefektívne.

Pretože pre dosiahnutie úspechu je potrebné nie len pasívne prijímanie informácií, ale predovšetkým aktívny prístup, kniha je postavená na cvičeniach, ktoré vám pomôžu prejsť jednotlivými krokmi.

Prínos môže mať ako pre absolventov, ktorí si ešte len začínajú budovať kariéru, tak aj pre tých, ktorí už majú za sebou X rokov pracovných skúseností a chcú zistiť, či naplno využívajú svoj potenciál.

Kde a v akej forme kúpiť 3 kroky ku kariére

Publikácia 3 kroky ku kariére je k dispozícii v klasickej ale aj digitálnej verzii.
Kniha tri kroky ku kariére


Práca je dôležitou súčasťou nášho života, keďže v nej trávime celú jednu tretinu z 24 hodín, ktoré máme denne k dispozícii. Preto spokojnosť v práci výraznou mierou prispieva k celkovej spokojnosti s vlastným životom.

Ďalšie zdroje informácií: